// //

 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įm.kodas 191788440
Kuršaičių 12, Dituvos k., Klaipėdos r. LT 96357

El. p. info@dituvos.lt, tel. 8 650 92824

16 balandžio 17, Sekmadienis 21:58

Jau septintą kartą į Vilniaus KNYGŲ mugę

Vilniaus knygų mugės socialinė misija – skaitymo skatinimas. Mugėje kasmet dalyvauja apie 300 leidyklų iš Lietuvos ir užsienio šalių.

Mugės metu vyko knygų pristatymai, susitikimai su Lietuvos ir užsienio rašytojais, veikė meno parodos, kūrybinė studija „Tu gali sukurti knygą“, diskusijų klubas, įrengtos televizijos ir radijo studijos, vyko filmų peržiūros Knygos kino salėje, poezijos skaitymai Literatų svetainėje, geriausios ir gražiausios metų knygos rinkimai.

2016-ieji paskelbti Bibliotekų metais. Ta proga Vilniaus knygų mugės lankytojus pasitiko dar viena mugės tradicija tapusi, atvira ir interaktyvi BIBLIOTEKŲ ERDVĖ.

Šiemet dvigubai išaugusioje „Muzikos salėje“ savo muzikinį smalsumą galėjo patenkinti ir muzikos mylėtojai. Lietuvos atlikėjai pristatė naujausius savo albumus.

Labai džiaugiuosi suteikta galimybe sudalyvauti septynioliktą kartą rengiamoje Knygų mugėje, kad turėjau galimybę pamatyti, sužinoti, prisiliesti, pabendrauti, pabūti, pajausti, tiesiog kvėpuoti oru, prisodrintu meile knygai ir raiškiam žodžiui.

                                                                                                               Laiminga bibliotekininkė

Daugiau šioje kategorijoje: « Garsinės knygos Padėka »